Izvēlne Aizvērt

Kā reģistrēties telegram

kā reģistrēties telegram

Lai reģistrētos Telegram, sekot šiem soļiem:

1. **Lejupielādējiet Telegram lietotni**: Atveriet savu mobilā tālruņa vai datora aplikāciju veikalu (Google Play Store, App Store utt.), meklējiet “Telegram” un lejupielādējiet to.

2. **Atvērt lietotni un sākt reģistrāciju**: Kad lietotne ir lejupielādēta un instalēta, atveriet to. Jums tiks lūgts izvēlēties valodu un ievadīt savu mobilā tālruņa numuru.

3. **Pieteikšanās ar tālruņa numuru**: Ievadiet savu mobilā tālruņa numuru un nospiediet “Nākamais”. Telegram nosūtīs jums teksta ziņojumu ar verifikācijas kodu.

4. **Ievadiet verifikācijas kodu**: Saņemto verifikācijas kodu ievadiet Telegram lietotnē.

5. **Izveidojiet profilu**: Pēc tam, kad esat ievadījis verifikācijas kodu, jums tiks lūgts izveidot savu profilu, ievadot savu vārdu un, ja vēlaties, profila bildi.

6. **Uzstādīt lietotāja nosaukumu**: Pēc profila izveidošanas jums tiks lūgts izvēlēties un ievadīt savu lietotāja nosaukumu (tas ir tāds, ar kuru citi jūs varēs atrast un sazināties ar jums Telegram).

7. **Pabeigt reģistrāciju**: Kad esat izvēlējies savu lietotāja nosaukumu, jūs esat gatavs sākt izmantot Telegram. Spiediet “Pabeigt” vai kādu līdzīgu pogu, lai pabeigtu reģistrāciju.

Pēc šiem soļiem jūs būsiet veiksmīgi reģistrējušies Telegram un gatavi sākt izmantot tā funkcijas, tai skaitā sūtīt ziņas, pievienoties grupām utt.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus