Izvēlne Aizvērt

Kas ir telegram?

kas ir telegram

Telegram ir ātrāk pieaugoša un populārāka ziņojumu lietotne, kas piedāvā vairākas funkcijas, tai skaitā tiešsaistes ziņojumapmaiņu, failu kopīgošanu, grupu čatus un daudz ko citu. Tā ir pieejama vairākās platformās, ieskaitot mobilos tālruņus, datorus un planšetdatorus, un ir pazīstama ar savu augstu drošības līmeni, kas iekļauj end-to-end šifrēšanu un privātās čatas opcijas. Telegram izmanto arī vairākās valstīs kā alternatīvu sociālo mediju platformu.

Telegram piedāvā vairākas lietotnes funkcijas:

 1. Ātrās ziņas: Lietotāji var ātri sūtīt ziņas viens otram, un tās parasti tiek piegādātas ātri.
 2. Grupas un kanāli: Telegram ļauj izveidot gan grupas, gan kanālus, kur lietotāji var dalīties ar informāciju, ziņām un diskutēt par kopīgiem interešu tematiem.
 3. Drošība: Telegram ir pazīstams ar savu augsto drošības līmeni, piedāvājot end-to-end šifrēšanu, lai nodrošinātu, ka tikai sūtītājs un saņēmējs var lasīt ziņojumus.
 4. Failu koplietošana: Lietotāji var sūtīt failus jebkurā formātā, tai skaitā fotoattēlus, video, dokumentus un vēl daudz ko citu.
 5. Audio un video zvanu funkcijas: Telegram piedāvā arī iespēju veikt audio un video zvanus tieši no lietotnes.
 6. Bots: Telegram atbalsta botus, kas ir automatizēti konti, kas var piedāvāt dažādas pakalpojumu un funkcijas.
 7. Kriptovalūtas: Telegram piedāvā savu kriptovalūtu – Gram (GRM), kas ir saistīta ar viņu TON (Telegram Open Network) platformu.
 8. Platformas saderība: Lietotne ir pieejama vairākās platformās, ieskaitot iOS, Android, Windows, macOS un tiešsaistes versiju.
 1. Automātiskā ģeogrāfiskā novietošana: Lietotāji var dalīties ar savu pašreizējo atrašanās vietu, nodrošinot draugiem vai grupas biedriem precīzu informāciju par savu atrašanās vietu.
 2. Programmējamie čatu boti: Lietotāji var izveidot un pievienot programmējamus botus savām grupām, lai automatizētu dažādas darbības, piemēram, atgādinājumus, veicot norādītās darbības utt.
 3. Tūlītējā sinhronizācija: Telegram ļauj sinhronizēt savus ziņojumus un failus starp vairākām ierīcēm, kas nozīmē, ka lietotāji var piekļūt saviem datiem no jebkuras ierīces ar Telegram instalētu lietotni.
 4. Public Channel (Publiskie kanāli): Lietotāji var sekot publiskiem kanāliem, kur tiek piedāvātas dažādas ziņas, saturi un informācija par dažādiem tematiem, piemēram, ziņām, izklaides saturu, mācību materiāliem utt.
 5. Self-Destructing Messages (Pašiznīcinošie ziņojumi): Lietotāji var nosūtīt ziņojumus, kuriem ir iestatīts automātiskais iznīcināšanas laiks, kas nozīmē, ka tie tiks automātiski dzēsti pēc norādītā laika.
 6. Videotēma: Telegram piedāvā iespēju radīt videostāstus, kurus var kopīgot ar savu auditoriju. Šie stāsti var saturēt video, fotoattēlus, tekstu un interaktīvus elementus.
 7. Iespēja izveidot pašu botus: Telegram nodrošina iespēju, ka lietotāji var izveidot savus botus, izmantojot Telegram bot API. Tas atver plašas iespējas pielāgot lietotni saviem individuālajiem vajadzībām vai uzņēmējdarbības mērķiem.
 1. Veselības apsveikumi: Telegram piedāvā veselības apsveikumu funkciju, kas ļauj lietotājiem nosūtīt savam draugam vai grupas biedram virtuālus dāvanu stāstus, kas satur sirds pārņemošas ziņas, animācijas un emociju simbolus.
 2. Iespēja rediģēt nosūtītos ziņojumus: Lietotāji var rediģēt savus nosūtītos ziņojumus, lai izlabotu kļūdas vai pievienotu papildu informāciju, un šī funkcija darbojas gan teksta, gan multimediālajās ziņās.
 3. GIF atbalsts: Telegram ļauj sūtīt un saņemt GIF attēlus, kas dod lietotājiem iespēju dalīties ar animētiem attēliem un reakcijām.
 4. Iebūvēta failu un fotoaparāta rediģēšanas rīki: Lietotāji var rediģēt attēlus un failus tieši no Telegram, izmantojot iebūvētos foto un failu rediģēšanas rīkus, piemēram, apgriešanu, filtra pielietošanu utt.
 5. Plaša emotikonu un stiklu klāsts: Telegram piedāvā plašu emotikonu un stiklu klāstu, lai lietotāji varētu izteikt savas emocijas un izveidot interesantu un dinamisku dialogu.
 6. Public Bot API: Telegram piedāvā publisku botu API, kas ļauj izstrādātājiem izveidot un publicēt savus botus, piedāvājot papildu pakalpojumus un funkcijas Telegram lietotājiem.
 7. Mākslīgā inteliģence un mašīnmācīšanās: Telegram izmanto mākslīgo inteliģenci un mašīnmācīšanās algoritmus, lai uzlabotu savu lietojumprogrammu un piedāvātu personalizētus piedāvājumus un funkcijas lietotājiem.
 1. Iebūvēts ierakstu skrejceļš: Telegram piedāvā iespēju ierakstīt un nosūtīt skaņas ziņojumus, kas ļauj lietotājiem ērti dalīties ar balss ziņojumiem un ierakstiem.
 2. Iebūvēta pilnīga failu pievienošanas iespēja: Lietotāji var pievienot failus no savas ierīces, lai kopīgotu dokumentus, attēlus, video un citas datu veidnes.
 3. Noderīgas komandu funkcijas: Telegram piedāvā dažādas komandas, kas palīdz pārvaldīt grupas, kanālus un konferences čatus, piemēram, piešķirot administratora tiesības, izmantojot komandu /promote.
 4. Automātiskā tumsas režīma pielāgošana: Telegram automātiski pielāgo interfeisu tumsas režīmā atkarībā no lietotāja iestatījumiem vai ierīces iestatījumiem.
 5. Veiktspējas optimizācija: Telegram lietojumprogramma ir optimizēta, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un zemāku enerģijas patēriņu, kas ļauj lietotājiem izmantot lietojumprogrammu ilgāk un ar mazāk akumulatora iztukšošanos.
 6. Īsziņu plūsmas izsekošana: Lietotāji var izsekot savai īsziņu vēsturei un pārlūkot iepriekšējos ziņojumus, lai atrastu iepriekšējo sarunu informāciju.
 7. Augstas kvalitātes attēlu un video nosūtīšana: Telegram ļauj nosūtīt augstas kvalitātes attēlus un video bez kvalitātes zudumiem, nodrošinot labāku izmantošanas pieredzi.
 8. Dažādu platformu sinhronizācija: Lietotāji var izmantot Telegram vienlaicīgi vairākās platformās, piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros un datoros, un sinhronizēt savas sarunas visās šajās ierīcēs.
 1. Grupas paziņojumu funkcija: Grupas administrators var izmantot paziņojumu funkciju, lai izsūtītu svarīgu informāciju visiem grupas biedriem, neatkarīgi no tā, vai viņi ir iesaistījušies sarunā vai nē.
 2. Grupas balsojumu funkcija: Grupas biedri var izveidot un piedalīties balsojumos par dažādiem jautājumiem, lai veidotu konsensu vai pieņemtu grupas lēmumus.
 3. Paziņojumu atskaņošana: Lietotāji var izvēlēties, vai vēlas atskaņot paziņojumus, kad saņem jaunu ziņojumu, lai ātri uzzinātu, vai ir kāds jauns saturs.
 4. Automātiskais failu ieraksts: Telegram var automātiski ierakstīt un saglabāt saņemtos failus, lai tie būtu pieejami pat tad, ja tie ir nosūtīti no citas ierīces vai ir dzēsti no primārās ierīces.
 5. Emoji reakcijas: Lietotāji var izmantot emoji reakcijas, lai izteiktu savu reakciju uz saņemtiem ziņojumiem, nodrošinot vieglu un jautru komunikāciju.
 6. Lejupielādēto failu glabāšana: Telegram automātiski saglabā visus lejupielādētos failus, lai tie būtu viegli pieejami vēlāk un lietotāji varētu tos ērti atrast un atvērt.
 7. Ārkārtas stāvokļa ziņojumi: Lietotāji var izveidot un nosūtīt ārkārtas stāvokļa ziņojumus, lai informētu saviem draugiem un ģimeni par svarīgiem notikumiem vai situācijām.
 8. Grupu iestatījumu pārvaldība: Grupas administrators var pārvaldīt dažādas grupas iestatījumus, piemēram, pievienot jaunus biedrus, izslēgt nevēlamus biedrus, mainīt grupas nosaukumu un tēlu, un citus.
 9. Augšupielādētu failu automātiskā organizēšana: Telegram automātiski organizē augšupielādētos failus grupās un privātajās sarunās, lai padarītu tos viegli atrodamus un pārskatāmus.
 10. Sinhronizācija ar kontaktu sarakstu: Telegram var automātiski sinhronizēt ar lietotāja kontaktu sarakstu, lai automātiski atklātu draugus un ģimenes locekļus, kuri jau izmanto Telegram.
 1. Īpašas palīdzības funkcijas: Telegram piedāvā īpašas palīdzības funkcijas, piemēram, iespēju bloķēt un ziņot par nevēlamu saturu vai lietotāju, tādējādi nodrošinot drošu un patīkamu lietošanas pieredzi visiem.
 2. Publiskās grupas un kanāli: Lietotāji var pievienoties dažādiem publiskajiem grupām un kanāliem, lai saņemtu jaunumus, iedvesmu vai kopienas atbalstu dažādos tematos, piemēram, mākslā, zinātnē, sportā un daudzās citās jomās.
 3. Statistikas un analītikas rīki: Grupas administrātori var piekļūt detalizētām statistikas un analītikas datiem par grupas darbību, ieskaitot aktivitātes līmeni, dalībnieku skaitu, ziņojumu skaitu un citus rādītājus.
 4. Pielāgojami izkārtojumi un tēmas: Lietotāji var pielāgot sava Telegram interfeisu, izmantojot dažādus izkārtojumus un tēmas, kas atbilst viņu personīgajām vēlmēm un priekšrošanām.
 5. Datu aizsardzības iespējas: Telegram piedāvā dažādas datu aizsardzības iespējas, tostarp end-to-end šifrēšanu, biometrisko autentifikāciju un iespēju nosūtīt slepenas ziņas ar automātisko pašiznīcināšanos pēc norādītā laika.
 6. Augstas izšķirtspējas attēlu un video sūtīšana: Lietotāji var sūtīt attēlus un video ar augstu izšķirtspēju, kas nodrošina augstas kvalitātes attēlus un video satura koplietošanu.
 7. Savienojums ar citām lietojumprogrammām: Telegram piedāvā integrāciju ar citām lietojumprogrammām un platformām, piemēram, YouTube, Twitter, Instagram un citām, ļaujot ērti koplietot satura saturu no dažādiem avotiem.
 8. Savienojums ar tālruņa adresāriem: Lietotāji var viegli atrast un pievienot draugus, izmantojot Telegram integrāciju ar tālruņa adresāriem, kas automātiski identificē cilvēkus, kuri jau izmanto šo lietojumprogrammu.
 9. Dažādu valodu atbalsts: Telegram ir pieejams daudzās valodās, kas nodrošina lietotājiem no dažādām valodām un kultūrām iespēju sazināties savā dzimtajā valodā.
 10. Pastāvīga attīstība un uzlabojumi: Telegram regulāri piedāvā jaunas funkcijas, uzlabojumus un drošības aktualizācijas, lai nodrošinātu, ka lietotāji vienmēr saņem vislabāko un modernāko lietošanas pieredzi.
 1. Globāla pieejamība: Telegram ir pieejams visā pasaulē un neskar reģionālās bloķēšanas politikas vai ierobežojumi, kas ļauj lietotājiem brīvi sazināties un koplietot saturu neatkarīgi no savas atrašanās vietas.
 2. Automātiska mediju failu kompresija: Telegram automātiski komprimē mediju failus, piemēram, attēlus un video, lai samazinātu failu lielumu un uzlabotu piegādes ātrumu, saglabājot tajā pašā laikā pieņemamu kvalitāti.
 3. Īpašas atbildes un citēšanas funkcijas: Lietotāji var atbildēt uz konkrētiem ziņojumiem, izmantojot īpašas atbildes funkciju, kas nodrošina skaidrību un sapratni sarunās, īpaši lielās grupās vai kanālos.
 4. Ātrās piekļuves taustiņi: Telegram piedāvā ātrās piekļuves taustiņus, kas ļauj lietotājiem viegli piekļūt svarīgām funkcijām un darbībām, piemēram, izveidot jaunu grupu, sākt jaunu čatu vai pievienot failu.
 5. Pilnībā sinhronizētas sarunas: Lietotāju sarunas ir pilnībā sinhronizētas visās ierīcēs, kurās ir instalēta Telegram lietojumprogramma, kas ļauj ērti piekļūt un turpināt sarunas neatkarīgi no tā, kurā ierīcē lietotājs atrodas.
 6. Funkcijas bezsaistes režīmā: Telegram ļauj piekļūt dažādām funkcijām arī bezsaistes režīmā, piemēram, pārskatīt iepriekš saņemtos ziņojumus, skatīties mediju failus un veikt noteiktas darbības, lai uzlabotu lietošanas pieredzi, pat ja nav piekļuves internetam.
 7. Sarakstu izveide un organizēšana: Lietotāji var izveidot sarakstus, lai organizētu savus kontaktus un grupas, kā arī viegli piekļūtu saviem biežāk izmantotajiem kontaktiem un kanāliem.
 8. Paziņojumu attēlošana: Telegram ļauj pielāgot paziņojumu attēlošanu, lai lietotāji varētu izvēlēties, kādu veidu paziņojumus viņi saņems, piemēram, ar skaņas signālu, vibrāciju vai parādīšanu uz ekrāna.
 9. Kriptogrāfijas atvērtais standarts: Telegram ir atvērts un pārredzams attiecībā uz kriptogrāfijas standartiem, kas ļauj pētniekiem un ekspertiem pārbaudīt un novērtēt tā drošības līmeni un aizsardzības mehānismus.
 10. Lietotāja privātuma un anonimitātes saglabāšana: Telegram aktīvi darbojas, lai saglabātu lietotāju privātumu un anonimitāti, nodrošinot, ka lietotāju dati netiek izmantoti vai nodoti trešajām personām bez viņu piekrišanas vai zināšanām.
 1. Video tērzēšana: Telegram piedāvā iespēju veikt videozvanus un video tērzēšanu, kas nodrošina vēl dziļāku un personiskāku komunikāciju starp lietotājiem.
 2. Vidēja satura funkcijas: Lietotāji var izveidot un dalīties ar vidēja satura ziņām, kas satur gan tekstu, gan attēlus, gan video, nodrošinot plašu iespēju koplietot informāciju un emocijas.
 3. Īpaša foto rediģēšanas rīku komplekts: Telegram piedāvā plašu foto rediģēšanas rīku komplektu, lai lietotāji varētu uzlabot un pielāgot savus attēlus pirms to koplietošanas.
 4. Ātrās atbildes funkcija: Telegram piedāvā ātrās atbildes funkciju, kas ļauj lietotājiem izvēlēties no iepriekš sagatavotiem ziņojumu veidņiem, lai ātri atbildētu uz bieži uzdotiem jautājumiem vai paziņojumiem.
 5. Savietojamība ar tālruņa izsaukumiem: Telegram ir pilnīgi savietojams ar tālruņa izsaukumu funkcijām, kas ļauj lietotājiem viegli izsaukt saviem draugiem vai grupas biedriem, izmantojot Telegram lietojumprogrammu.
 6. Virtuālās realitātes un papildāmās realitātes integrācija: Telegram piedāvā integrāciju ar virtuālās realitātes (VR) un papildāmās realitātes (AR) tehnoloģijām, kas ļauj izveidot un dalīties ar dažādu veidu satura pieredzi.
 7. Datortīkla (LAN) čati: Telegram ļauj izveidot un piedalīties datortīkla (LAN) čatos, kas ļauj lietotājiem sazināties un koplietot saturu lokālajā tīklā, neatkarīgi no interneta savienojuma pieejamības.
 8. Iebūvēta dokumentu kopīgošanas funkcija: Lietotāji var ērti kopīgot dokumentus, piemēram, Word dokumentus, Excel tabulas, PDF failus un citas datu veidnes, tieši no Telegram lietojumprogrammas.
 9. Paziņojumu un atgādinājumu uzstādīšana: Lietotāji var uzstādīt paziņojumus un atgādinājumus par svarīgiem notikumiem, termiņiem vai darbībām, lai nodrošinātu, ka viņi nesaņem svarīgu informāciju.
 10. Gada pārskatu un statistikas iespējas: Telegram piedāvā iespēju saņemt gada pārskatus un statistiku par lietotāja darbībām un saziņas modeļiem, kas ļauj analizēt un novērtēt savu izmantošanas pieredzi.
 1. Integrācija ar citām lietojumprogrammām un pakalpojumiem: Telegram piedāvā integrāciju ar dažādām trešās puses lietojumprogrammām un pakalpojumiem, piemēram, Google Drive, Dropbox, GitHub, Trello utt., ļaujot viegli koplietot saturu un veikt sadarbību.
 2. Slēptas čata funkcijas: Telegram ļauj izveidot slēptus čatus, kas piedāvā papildu drošības līmeni, piemēram, iespēju nosūtīt pašiznīcinošos ziņojumus vai izmantot biometrisko autentifikāciju.
 3. Funkcijas tiešsaistes veikalu un pakalpojumu piedāvātājiem: Telegram piedāvā īpašas funkcijas tiešsaistes veikalu un pakalpojumu piedāvātājiem, piemēram, iespēju izveidot produktu sarakstus, piedāvājumus un veikt pirkumus, tieši no lietojumprogrammas.
 4. Lietotāju aktivitāšu un klātbūtnes rādītāji: Telegram piedāvā lietotāju aktivitātes un klātbūtnes rādītājus, kas ļauj redzēt, kad draugi vai grupas biedri ir tiešsaistē vai bijuši aktīvi pēdējā laikā.
 5. Iepirkumu un pasākumu organizēšanas funkcijas: Telegram piedāvā iespēju izveidot iepirkumu sarakstus, organizēt pasākumus un koplietot informāciju par plānotajiem pasākumiem, lai viegli koordinētu sadarbību un dalībnieku piedalīšanos.
 6. Personiskās finanšu pārvaldības funkcijas: Telegram piedāvā dažādas personiskās finanšu pārvaldības funkcijas, piemēram, izdevumu izsekošanu, budžeta plānošanu un maksājumu veikšanu, kas palīdz lietotājiem efektīvi pārvaldīt savus finanšu resursus.
 7. Papildu drošības un privātuma funkcijas: Telegram piedāvā papildu drošības un privātuma funkcijas, piemēram, iespēju aizsargāt lietotāja kontu ar divu faktoru autentifikāciju, kas nodrošina papildu drošības līmeni.
 8. Automatizētas informācijas plūsmas un paziņojumi: Telegram piedāvā iespēju izveidot un konfigurēt automatizētas informācijas plūsmas un paziņojumus, kas ļauj lietotājiem saņemt jaunumus, atgādinājumus un informāciju par saviem interesējošiem tematiem.
 9. Papildu sadarbības un produktivitātes rīki: Telegram piedāvā dažādus papildu sadarbības un produktivitātes rīkus, piemēram, kalendāru integrāciju, uzdevumu sarakstus un koplietošanas iespējas, kas nodrošina efektīvu darbu un sadarbību grupu un darba grupās.
 10. Platformas integrācija un pielāgojamība: Telegram ir plaši integrējams ar dažādām platformām un pakalpojumiem, un lietotāji var pielāgot lietojumprogrammu saviem individuālajiem vajadzībām, izmantojot dažādus pielāgošanas rīkus un paplašinājumus.
 1. Ātrā tīmekļa skatītāja integrācija: Telegram piedāvā ātrā tīmekļa skatītāju integrāciju, kas ļauj lietotājiem skatīt tīmekļa vietnes saturu, neizejot no Telegram lietojumprogrammas.
 2. Programmēšanas saskarne (API) izstrādātājiem: Telegram API ļauj izstrādātājiem izveidot dažādus botus, pielāgotas lietojumprogrammas un papildu funkcijas, kas paplašina Telegram iespējas.
 3. Tālvadības pults funkcija: Lietotāji var izmantot Telegram kā tālvadības pulti, lai kontrolētu un pārvaldītu dažādus ierīces un sistēmas, piemēram, datorus, spēļu konsoles vai mājas automatizācijas sistēmas.
 4. Apskatāmo dokumentu formātu atbalsts: Telegram atbalsta plašu dokumentu formātu klāstu, tostarp Microsoft Office dokumentus, PDF failus, teksta dokumentus, prezentācijas utt., ļaujot lietotājiem ērti dalīties ar dažādiem datiem un informāciju.
 5. Plaša pielāgošanas iespējas: Telegram piedāvā plašas pielāgošanas iespējas, piemēram, iespēju mainīt lietojumprogrammas izkārtojumu, pielāgot krāsu shēmas, pielāgot zvanu un paziņojumu skaņas utt., kas ļauj lietotājiem pielāgot lietojumprogrammu saviem individuālajiem vajadzībām un priekšrošanām.
 6. Augstas kvalitātes audio un video zvani: Telegram nodrošina augstas kvalitātes audio un video zvanu iespējas, kas ļauj lietotājiem sazināties ar saviem draugiem un ģimeni ar skaidru un stabilu saziņu.
 7. Integrēta sekretariāta funkcija: Telegram piedāvā integrētu sekretariāta funkciju, kas ļauj lietotājiem plānot tikšanās, uzstādīt atgādinājumus un organizēt svarīgus notikumus, lai efektīvi pārvaldītu savu laiku un kalendāru.
 8. Pieņemšana un atgriešana paziņojumiem: Lietotāji var pieņemt un atgriezties paziņojumos, izmantojot Telegram lietojumprogrammas funkcijas, kas ļauj ērti izsekot un atbildēt uz saviem saņemtajiem paziņojumiem.
 9. Kompaktā režīma iespējas: Telegram piedāvā kompaktu režīmu, kas ļauj lietotājiem samazināt lietojumprogrammas izmēru un resursu patēriņu, ļaujot tai darboties efektīvāk uz resursiem ierobežotās ierīcēs vai ar ierobežotu interneta savienojumu.
 10. Lietotāju apmierinātības aptaujas un atsauksmes funkcijas: Telegram piedāvā iespēju veikt lietotāju apmierinātības aptaujas un sniegt atsauksmes par lietojumprogrammas veiktspēju un funkcionalitāti, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un piedāvātu vēl labākas funkcijas nākotnē.
 1. Īpaši drošs čatu režīms: Telegram piedāvā īpaši drošu čatu režīmu, ko sauc par “Secret Chat”. Šis režīms izmanto end-to-end šifrēšanu un ļauj lietotājiem nosūtīt pašiznīcinošus ziņojumus, kas pēc norādītā laika pazūd no abām pusēm.
 2. Savienojums ar trešās puses servisiem: Telegram ļauj integrēties ar dažādiem trešās puses servisiem un lietotnēm, piemēram, veikt samaksu, veidot aptaujas vai piekļūt citiem papildu pakalpojumiem, neizejot no Telegram lietojumprogrammas.
 3. QR koda skenēšana: Lietotāji var izmantot Telegram, lai skenētu QR kodu un pievienotos dažādiem kanāliem, grupām vai veiktu citas darbības, kas saistītas ar QR kodu.
 4. Tālruņa ekranu koplietošana: Telegram piedāvā tālruņa ekrāna koplietošanas funkciju, kas ļauj lietotājiem dalīties ar saviem ekrāniem, lai citi dalībnieki varētu redzēt to, ko lietotājs rāda uz savu ekrānu.
 5. Mūzikas straumēšanas iespējas: Lietotāji var straumēt mūziku tieši no Telegram lietojumprogrammas, kā arī izveidot un dalīties ar mūzikas plūsmām kopā ar citiem lietotājiem.
 6. Datu sinhronizācija starp ierīcēm: Telegram nodrošina datu sinhronizāciju starp dažādām ierīcēm, kas ļauj lietotājiem piekļūt saviem čatiem, failiem un citiem datiem no jebkuras ierīces, kurā ir pieejama Telegram lietojumprogramma.
 7. Pievienošana savākšanas tērpiem: Lietotāji var pievienot savus draugus vai grupas draugus tā sauktajiem “savākšanas tērpiem”, lai koplietotu kopējas intereses un saņemtu kopējus paziņojumus vai izziņas.
 8. Augstas kvalitātes GIF atbalsts: Telegram atbalsta augstas kvalitātes GIF failus, kas nodrošina labāku izskatu un skatāmību, kad lietotāji dalās ar animētiem attēliem un jokiem.
 9. Daudzvalodu tulkotājs: Telegram piedāvā iebūvētu daudzvalodu tulkotāju, kas ļauj lietotājiem tulkot ziņojumus un sarunas starp dažādām valodām, vienkārši noklikšķinot uz tulkotāja ikonas.
 10. Bezmaksas izmēģinājuma periodi: Dažas Telegram pakalpojumu funkcijas var būt pieejamas ar bezmaksas izmēģinājuma periodiem, lai lietotāji varētu izmēģināt papildu funkcijas pirms to iegādes vai abonēšanas.

Šīs funkcijas padara Telegram par ērtu un daudzpusīgu lietojumprogrammu, kas spēj apmierināt plašu lietotāju prasību un vajadzību spektru.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus