Izvēlne Aizvērt

Kā izdzēst Telegram kontu (profilu)

Kā izdzēst Telegram kontu (profilu)

Kā izdzēst Telegram kontu? – Paturiet prātā, ka, ja jūs dzēšat savu Telegram kontu, tas neatgriezeniski izdzēsīs visus jūsu sarunu vēstures, failus un citus datus, kas saistīti ar šo kontu. Esiet pārliecināts, ka esat izvēlējies pareizo kontu, un zaudētā informācija jums nav nepieciešama.

Zemāk ir norādīta instrukcija, kā pilnībā izdzēst savu Telegram kontu, bet, pirms to darīt, lūdzu, izlasiet svarīgos punktus:

Kontu dzēšana un jauna konta izveidošana ar to pašu telefona numuru nepalīdzēs atbrīvoties no spama ierobežojumiem vai numura bloķēšanas.
Dzēstais konts nav atjaunojams. Un pēc tam no tā nevar atjaunot nekādas dati. Bet visi jūsu sarunu biedri saglabās visas jūsu ziņas, tikai tērznieka nosaukums tiks mainīts uz “Dzēsts konts”.
Pēc konta dzēšanas nav vienmēr iespējams uzreiz izveidot jaunu kontu ar to pašu numuru, dažreiz jums būs jāpagaida dažas stundas.
Visas grupas un kanāli, kur jūs bijāt īpašnieks, paliks bez īpašnieka uz visiem laikiem, un neviens nevarēs tos pārvaldīt (ja nav iepriekš uzstādītas atļaujas un citi administratori).
Ja jūs tomēr galīgi izlēmāt dzēst savu kontu, izmantojiet speciālu oficiālo saiti: https://my.telegram.org/auth?to=delete. Lūdzu, esiet uzmanīgi un atcerieties, ka konta dzēšana ir iespējama tikai oficiālajā my.telegram.org vietnē.

izdzēst Telegram

Izdevīgāk ir veikt konta dzēšanas procedūru pārlūkprogrammā datorā, nevis ar telefona palīdzību. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs saņemsiet apstiprināšanas kodu ne SMS veidā, bet tieši Telegram iekšējā ziņā.

dzēst Telegram profilu

Lūdzu, atgriezieties pārlūkprogrammā, ievietojiet kodu apstiprināšanai laukā “Confirmation code” un nospiediet “Sign In”.

dzēst Telegram kontu

Ja vēlaties, norādiet iemeslu, kādēļ jūs dzēšat savu kontu, un noklikšķiniet uz “Delete My Account”.

izdzēst Telegram kontu vai profilu

Uzmanību, pēdējā iespēja pārdomāt! Ja esat pilnīgi pārliecināts/-a, nospiediet pogu “Yes, delete my account”.

Pēc tam sistēma parādīs ziņojumu, ka jūsu konts veiksmīgi ir dzēsts.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus