Izvēlne Aizvērt

Kā izveidot Secret chat Telegramā?

secret chat telegrama

Lai izveidotu slepeno (secret) čatu Telegramā, jums būs jāizmanto “Secret Chat” funkcija. Šie čati nodrošina papildu drošības līmeni, izmantojot end-to-end šifrēšanu, un ļauj jums arī iestatīt automātisko ziņu izdzēšanu. Šeit ir pamata norādes, kā izveidot slepeno čatu Telegramā:

  1. Atveriet sarakstu ar kontaktiem: Atveriet Telegram un dodieties uz sarakstu ar saviem kontaktiem.
  2. Nospiediet uz cilvēka, ar kuru vēlaties sarunāties: Atrodot personu, ar kuru vēlaties izveidot slepeno čatu, nospiediet uz viņa profila, lai atvērtu iespējas.
  3. Izvēlieties “Secret Chat”: Šeit jūs redzēsiet opciju “Secret Chat”. Nospiediet uz tās, lai sāktu izveidot slepeno čatu ar šo personu.
  4. Sāciet sarunu: Telegram jautās, vai vēlaties sākt slepeno čatu. Apstipriniet savu izvēli, un tas sāksies.
  5. Opcionāli: Konfigurējiet papildu uzstādījumus: Jūs varat izvēlēties arī citus uzstādījumus, piemēram, automātisku izdzēšanu pēc noteikta laika vai atļauju slēgt screenshot pie šīs sarunas.
  6. Sāciet drošu sarunu: Tagad jūs varat sākt drošu sarunu ar šo personu, izmantojot secret čatu funkciju, kas nodrošina papildu drošību un privātumu.

Šajā slepenajā čatā jūsu ziņas būs pilnīgi šifrētas un nevarēs tikt atšifrētas, pat Telegram serveros. Šī funkcija piedāvā papildu privātumu un drošību, kas var būt noderīga, ja vēlaties uzturēt konfidenciālas sarunas.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus