Izvēlne Aizvērt

Durovs par trīs populārus Telegram mītus

Pavels Durovs
Telegram dibinātājs Pāvels Durovs par trīs populārus mītus, kuri sāka cirkulēt sociālajos tīklos. Viņš ir pārliecināts, ka aiz ir Facebook, kas izbijās no WhatsApp.
Telegram 500 miljoniem lietotāju un tas pastāvīgi aug, savā Telegram kanālā Durovs raksta. Bez iespējas konkurēt ar Telegram konfidencialitāti un produkta kvalitāti, Facebook pārgāja uz slēptu mārketingu piemēram, Vikipēdijas redaktori ir atraduši vairākus maksas botus, kuri pievieno objektīvu informāciju lapā WhatsApp Wikipedia.

Durovs arī ievēroja, ka pēdējā laikā sociālajos tīklos cirkulē trīs mīti par Telegram.

1. mīts. “Telegram nav atvērta avota koda lietojumprogramma”. Patiesībā visas Telegram klientu programmas darbojas ar atklātu avota kodu kopš 2013. gada. Mūsu šifrēšana un API ir pilnībā dokumentēta un pārbaudīta drošības eksperti tūkstošiem reižu. Turklāt Telegram ir pasaulē vienīgā ziņojumapmaiņa, kurai ir pārbaudītas gan iOS, gan Android montāžas. Ja runājam par WhatsApp, tad viņi apzināti sajauc savu kodu, padarot neiespējamu to šifrēšanu un konfidencialitāti.

Mīts 2. “Telegram – krievu proramma”. Messendžeram nav neviena servisa vai biroja krievijā. No 2018. līdz 2020. gadam tā tika slēgta. Telegram paliek nepieejams autoritāro valstu pilsoņiem. Turklāt WhatsApp tur mierīgi strādā.

3. mīts. “Telegram nav šifrēts”. Katru tērzēšanu pakalpojumā Telegram tiek šifrēts kopš lietojumprogrammas palaišanas. “Mums ir slepenas tērzēšanas un mākoņveida tērpi, kas piedāvā drošu un izplatītu mākoņkrātuvi,” raksta Durovs.

Duirovs atgādināja, ka Facebook ir iztērējis gandrīz 10 miljardus dolāru 2019. gadā, bet Telegram, pēc viņa vārdiem, netērē naudu virzīšanai un “cilvēki paši izvēlas, kas viņiem ir labāks”.

telegram-whatsapp

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus