Izvēlne Aizvērt

Kas ir Telegram lietotne?

Kas ir Telegram lietotne

Mazā ziņapmaiņas Telegram lietotne, kas izmanto Line un WhatsApp

Telegram ir populārs ziņojumapmaiņas pakalpojums, kas līdzinās WhatsApp, Line un WeChat . Tās lietotnes savieno ar lietotāja mobilā tālruņa numuru, lai izveidotu kontu, un kontaktpersonas tiek automātiski importētas no viedtālruņa adrešu grāmatas.

Telegram tika izveidots Pavel un Nikolajs Durov 2013. gada augustā, un tam ir oficiālas lietotnes visās galvenajās viedtālruņos un datoru platformās. Vairāk nekā 100 miljoni cilvēku izmanto Telegram visā pasaulē.

Ko es varu ar Telegram?

Telegram galvenokārt ir privāta ziņojumapmaiņas lietotne, ko izmanto, lai nosūtītu tiešus ziņojumus starp indivīdiem. Oficiālās Telegram lietotnes var izmantot arī mazām vai lielām grupu sarunām, vienlaikus atļauts grupā atļaut līdz pat 100 000 lietotāju. Papildus īsziņām Telegram lietotāji var arī nosūtīt fotoattēlus, videoklipus, mūziku, zip failus, Microsoft Word dokumentus un citus failus, kuru izmērs ir mazāks par 1,5 GB.

Telegram lietotāji var izveidot Telegram kanālus, kas darbojas kā sociālo mediju konti, kurus ikviens var sekot. Telegram kanāla veidotājs var ievietot kaut ko, bet tiem, kuri izvēlas to sekot, ikviens atjauninājums tiks saņemts kā jauns ziņojums savā Telegram lietotnē.

Balss zvani ir pieejami arī Telegram.

Kas izmanto Telegram

Kas izmanto Telegram?

Telegram ir vairāk nekā 100 miljoni lietotāju un vidēji simtiem tūkstošu jaunu reģistrāciju katru dienu. Telegram pakalpojums ir pieejams vairumā lielāko reģionu visā pasaulē un ir pieejams 13 valodās.

Lai gan Telegram ir pieejams visos galvenajos viedtālruņos un datoros, lielākā daļa lietotāju (85%), šķiet, izmanto Android viedtālruni vai planšetdatoru.

Kāpēc Telegram ir populārs?

Viena no Telegram galvenajām apelācijām ir tā neatkarība no lielajām korporācijām. Daudzi cilvēki var justies aizdomīgi par lieliem uzņēmumiem, kas savāc datus par lietotājiem un spiežot uz viņu sarunām, tādēļ Telegram, kuru joprojām vada sākotnējie radītāji un nedara nekādus naudas līdzekļus, šķiet drošāka alternatīva.

Kad Facebook 2014. gadā iegādājās WhatsApp ziņojumapmaiņas lietotni, telegramprogramma tika lejupielādēta vairāk nekā 8 miljonu reižu laikā, kas sekoja.

Kur es varu lejupielādēt Telegram lietojumprogrammu?

Oficiālās Telegram lietotnes ir pieejamas, lai lejupielādētu iPhone un iPad, Android viedtālruņus un planšetdatorus, Windows tālruņus, Windows 10 datorus, Mac un datorus, kuros darbojas Linux.

Kā izveidot Telegram kanālu

Telegram kanāli ir vieta, kur publicēt ziņojumus un plašsaziņas līdzekļus. Ikviens var abonēt kanālu, un abonentu skaitam kanālam nav ierobežojumu. Viņi ir tādi kā ziņu plūsma vai emuārs, kas tieši nosūta abonentiem jaunas ziņas.

Tālāk ir norādīts, kā izveidot Telegram kanālu Telegram lietotnē.

  1. Atveriet Telegram lietotni un nospiediet pogu + vai Jauna tērzēšana .
  2. Saraksts ar jūsu kontaktpersonām tiks parādīts zem opcijām, Jauna grupa, Jauna slepenā tērzēšana un Jauns kanāls. Nospiediet Jauns kanāls .
  3. Jums vajadzētu pārcelt uz jaunu ekrānu, kurā varat pievienot jaunā Telegram kanāla profila attēlu, nosaukumu un aprakstu. Noklikšķiniet uz tukša apļa, lai izvēlētos kanāla profila attēla attēlu, un aizpildiet vārdu un apraksta laukus. Apraksts nav obligāts, taču tas ir ieteicams, jo tas palīdzēs citiem Telegram lietotājiem atrast jūsu kanālu meklēšanā. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz bultiņas pogas, lai turpinātu.
  4. Nākamais ekrāns dos iespēju to padarīt par publisku vai privātu Telegram kanālu. Publiskos kanālus var atrast ikviens, kas meklē Telegram lietotni, bet privātajos kanālos meklēšana nav iekļauta sarakstā, un to var piekļūt tikai unikāla tīmekļa saite, kuru īpašnieks var kopīgot. Privātie Telegram kanāli var būt piemēroti klubiem vai organizācijām, bet publiskajām personām tiek izmantoti ziņu pārraidīšana un auditorijas veidošana. Izvēlieties savu preferenci.
  5. Šajā ekrānā ir arī lauks, kurā varat izveidot pielāgoto tīmekļa vietnes adresi savam kanālam. To var izmantot, lai jūsu kanālu varētu kopīgot sociālajos pakalpojumos, piemēram, Twitter, Facebook un Vero. Kad esat izvēlējies savu pielāgoto URL, vēlreiz nospiediet bultiņas taustiņu, lai izveidotu savu kanālu.

Vai ir Telegram lietotne kriptogrāfijas valūta?

Ir paredzēts telegram kriptokulārs, kuru plānots sākt 2018. gada beigās, 2019. gada sākumā. Kriptokoīna vienību sauc par gramu, un to darbina Telegram paša blokshēma – Telegram Open Network (TON).

TON tiks izmantots, lai nodrošinātu līdzekļu pārskaitījumus starp Telegram lietotņu lietotājiem, kā arī ļaus pārdot produktus un pakalpojumus. Atšķirībā no Bitcoin, kuru darbina ar iegrāmatošanas darbiem , TON blokshēma paļaujas uz pierādījumu par risku, kas ir ieguves metode, kuras pamatā ir datorizētās kriptvulles (šajā gadījumā – Gram) turēšana, nevis paļaušanās uz dārgu kalnrūpniecības platformas.

Grams tiks uzskaitīts visās galvenajās kriptvulāņu apmaiņās, un tas sagaidāms, ka kriptogrāfijas kopienā radīsies diezgan satraukts, jo tā palaišana patiešām pārvērsīs 100 miljonus plus Telegram lietotājus kriptogrāfijas valūtu turētājiem.

Mūsu populārās saites:

Latvijas Telegram forums

Latvijas Telegram katalogs

Kas ir Telegram X?

Telegram X ir oficiāls Telegram eksperiments, kura mērķis ir pilnībā pārveidot Telegram progr no zemes uz augšu ar efektīvāku un ātrāku kodēšanu. Ieinteresētie lietotāji var izmēģināt Telegram X lietotnes iOS un Android ierīcēs.

Avots: lv.eyewated.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus