Izvēlne Aizvērt

Pavel Durov Telegram 2022. gadā. Kas mainīsies

Telegram monetizācija

Telegram monetizāciju sāks nākamgad. Par to pastāstīja tās dibinātājs Pavel Durov.

Savā kanālā uzņēmējs uzsvēra, ka Telegram auditorija tuvojas 500 miljoniem cilvēku, un serveru un trafika izmaksas turpina augt. Tāpēc, pēc Pavel Durov teiktā, uzņēmumam ir divi ceļi – sākt pelnīt vai pārdot Telegram kādam lielākam spēlētājam.

Durov neplāno pārdot Telegram, jo “pasaulei ir vajadzīgs kā neatkarīgs projekts”. Tāpēc pakalpojums tiks monetizēts. Kas mainīsies un kas paliks nemainīgs?

1. Visi pašreizējie pakalpojumi paliks bez maksas. Personiskajās un grupu tērzēšanas sarunās nebūs ietvertas reklāmas.

2. Papildu iespējas tiks dotas biznesa komandām un lietotājiem ar paaugstinātām vajadzībām. Dažas no šīm funkcijām būs resursietilpīgas un attiecīgi apmaksātas.

3. Kanālu veidotāji, kas pašlaik publicē sponsorētus ierakstus tajā pašā plūsmā, kur parastās ziņas, saņems reklāmas platformu. Kā tieši tas izskatīsies un darbosies, Durov nestāstīja.

4. Kanālu īpašnieki, kuri izmantos Telegram reklāmas platformu, saņems papildus bezmaksas trafiku.  Parādīsies maksas uzlīmes, kuru veidotāji saņems ienākumus.

Telegram nauda (durov)

Telegram Forums

Lejupielādēt Telegram

https://telegram.org/

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus