Izvēlne Aizvērt

Telegram Premium – kas tas ir?

telegram

Telegram kļuva par vienu no 5 populārākajām lietotnēm visā pasaulē 2022. gadā, un tagad tai ir vairāk nekā 700 miljoni aktīvo lietotāju mēnesī . Šis pieaugums ir saistīts tikai ar personīgiem ieteikumiem — Telegram nekad nav maksājis, lai reklamētu savas lietotnes.

Tā kā Telegram turpina augt raķešu ātrumā, daudzi lietotāji ir izteikuši vēlmi atbalstīt mūsu komandu. Šodien mēs izlaižam Telegram Premium — abonementu, kas ļauj atbalstīt Telegram nepārtrauktu attīstību un nodrošina piekļuvi ekskluzīvām papildu funkcijām .

Tas ļaus mums piedāvāt visas resursietilpīgās funkcijas, kuras lietotāji ir lūguši gadu gaitā, vienlaikus saglabājot brīvu piekļuvi planētas jaudīgākajam ziņojumam.

Telegram Premium

Telegram Premium jau ir realitāte: 5,49 eiro mēnesī

 

Abonējot Telegram Premium, lietotāji atbloķē dubultus ierobežojumus , 4 GB failu augšupielādi , ātrāku lejupielādi , ekskluzīvas uzlīmes un reakcijas , uzlabotu tērzēšanas pārvaldību un daudz ko citu.

Premium līmeņa abonentu ieguldījums palīdzēs uzlabot un paplašināt lietotni turpmākajās desmitgadēs, savukārt Telegram paliks bezmaksas, neatkarīgs un atbalstīs tās lietotāju galvenās vērtības, no jauna definējot tehnoloģiju uzņēmuma darbību.

Jebkurš lietotājs var augšupielādēt lielus failus un multividi, katrs līdz 2 GB, un bez maksas baudīt neierobežotu krātuvi Telegram Cloud. Izmantojot Telegram Premium, abonenti tagad varēs nosūtīt 4 GB failus — pietiekami daudz vietas 4 stundām 1080p video vai 18 dienām augstas kvalitātes audio.

Visi Telegram lietotāji var lejupielādēt šos īpaši lielos dokumentus neatkarīgi no tā, vai viņi ir abonējuši Telegram Premium.

Ātrākas lejupielādes

Premium abonenti var lejupielādēt multividi un failus pēc iespējas ātrāk . Varat piekļūt visam neierobežotajā mākoņkrātuvē tik ātri, cik vien spēj jūsu tīkls.

Dubults limits

Premium lietotāji saņem palielinātus ierobežojumus gandrīz visam lietotnes saturam. Izmantojot Premium, varat sekot līdz 1000 kanāliem , izveidot līdz 20 tērzēšanas mapēm ar līdz 200 tērzēšanas sarunām katrā, pievienot ceturto kontu jebkurai Telegram lietotnei, piespraust 10 tērzēšanas sarunas galvenajā sarakstā un saglabāt līdz 10 iecienītākajām uzlīmēm .

Varat arī uzrakstīt garāku biogrāfiju un iekļaut tajā saiti. Tāpat Premium ļauj multivides parakstiem pievienot vairāk rakstzīmju. Izmantojot līdz pat 400 iemīļotajiem GIF attēli , būs vieglāk atrast pareizo veidu, kā atbildēt uz jebkuru ziņojumu . Visbeidzot, Premium lietotāji var rezervēt līdz 20 publiskām t.me saitēm , izceļot jebkuru jūsu izveidoto grupu vai kanālu ar īsu un kodolīgu saiti.

Balss pārveide

Balss ziņas var pārvērst par tekstu tām reizēm, kad nevēlaties klausīties, bet vēlaties redzēt, kas tajā ir rakstīts. Varat novērtēt transkripcijas, lai palīdzētu tās uzlabot.

Unikālas uzlīmes

Desmitiem uzlīmju tagad ir iespaidīgas pilnekrāna animācijas , kuras Premium lietotāji var nosūtīt jebkurā tērzēšanā, lai pievienotu papildu emocijas un izteiksmīgus efektus, kas ir redzami visiem lietotājiem . Šo augstākās kvalitātes uzlīmju kolekciju Telegram mākslinieki atjauninās katru mēnesi.

Uzlīmju paneļa īpašajā sadaļā zem sadaļas “Nesen lietotās” varat ātri atrast Premium uzlīmes no visām savām pakotnēm.

Unikālas reakcijas

Premium lietotāji arī atbloķē citus veidus, kā reaģēt uz ziņojumiem, izmantojot vairāk nekā 10 jaunas emocijzīmes, piemēram, 👌😍❤️‍🔥💯(un jaunas iecienītākās 🤡🌭🐳).

Tērzēšanas pārvaldība

Telegram Premium ir iekļauti jauni rīki, lai sakārtotu tērzēšanas sarakstu, piemēram, mainītu noklusējuma tērzēšanas mapi , lai lietotne vienmēr tiktu atvērta pielāgotā mapē vai, piemēram, nelasītā mapē, nevis Visas tērzēšanas .

Lai mainītu noklusējuma mapi, nospiediet un turiet kādu mapi tērzēšanas sarakstā > Pārkārtot > un velciet vēlamo mapi uz pirmo vietu.

Turklāt abonenti var iespējot iestatījumu sadaļā Privātums un drošība , lai automātiski arhivētu un izslēgtu jaunas tērzēšanas sarunas, palīdzot sakārtot pat noslogotākos tērzēšanas sarakstus.

Animēti profila attēli

Premium lietotāju profila videoklipi tiks animēti visā lietotnē, tostarp tērzēšanas sarunās un tērzēšanas sarakstā . Ļaujiet ikvienam redzēt jūsu jauno izskatu vai izvērsiet savu radošumu, izmantojot unikālu cilpas animāciju.

Visi premium klases lietotāji saņem Premium īpašu emblēmu , kas tiek rādīta blakus viņu vārdam tērzēšanas sarakstā , tērzēšanas galvenēs un dalībnieku sarakstos grupās — tas parāda, ka viņi palīdz atbalstīt Telegram un ir daļa no kluba, kas vispirms saņem ekskluzīvas funkcijas.

Premium lietotņu ikonas

Ir pieejamas jaunas ikonas , kuras augstākās kvalitātes lietotāji var pievienot savam sākuma ekrānam, lai labāk atbilstu viņu personībai vai fonam. Izvēlieties kādu no augstākās kvalitātes zvaigznēm, nakts debesīm vai turbo lidmašīnām.

Nav reklāmu

Dažās valstīs sponsorētie ziņojumi tiek rādīti lielos, publiskos viens pret daudziem kanālos. Šīs minimālistiskās, privātumu apzinošās reklāmas palīdz segt Telegram darbības izmaksas, taču tās vairs netiks rādītas Telegram Premium abonentiem.

Premium abonementi palīdz Telegram samaksāt ne tikai papildu izdevumus par premium funkcijām, bet arī atbalsta Telegram bezmaksas versiju ikvienam.

Uzlabojumi ikvienam

Kamēr mēs izlaidīsim vairāk aizraujošu funkciju Premium abonentiem, mēs turpināsim ieviest ikvienam pieejamās bezmaksas funkcijas un darīsim to ātrāk nekā jebkura cita ļoti populāra lietotne. Šis atjauninājums nav izņēmums — tas pievieno publisku grupu pievienošanās pieprasījumus , animētu ekrānu ārējai koplietošanai , uzlabotus robotu aprakstus un daudz ko citu.

Pievienošanās pieprasījumiem publiskajām grupām

Publiskās grupas tagad var iespējot pievienošanās pieprasījumus, ļaujot grupu administratoriem pārskatīt jaunos dalībniekus, pirms viņi apstiprina viņu rakstīšanu tērzēšanā. Lietotāji, kuri atver grupu, var pieskarties Pieprasīt pievienoties, pievienojot savu pieprasījumu sarakstam, kuram var piekļūt tikai administratori.

Administratori var sazināties ar lietotājiem, kuri vēlas pievienoties, un tērzēt, lai uzzinātu par noteikumiem, pārliecinātos, ka viņi ir piemēroti, vai pat plānot sagaidīšanas ballīti. Kad administrators sazinās, Telegram informē lietotāju, ka viņš sazinās kā grupas administrators.

Publisko grupu īpašnieki var iespējot pievienošanās pieprasījumus, izmantojot Grupas informācija > Rediģēt > Grupas veids > Kas var sūtīt ziņojumus > atlasiet Tikai dalībnieki > iespējojiet Apstiprināt jaunus dalībniekus .

Verifikācijas emblēmas tērzēšanā

Publiskas personas un organizācijas var verificēt savu grupu, kanālu vai robotu, saņemot verifikācijas emblēmu Verifikācijas pārbaude, lai parādītu lietotājiem, ka ziņojumi nāk no apstiprināta avota. Papildus profiliem, meklēšanas rezultātiem un tērzēšanas sarakstam šīs emblēmas tagad tiek rādītas tērzēšanas augšdaļā. Tas padara vēl vienkāršāku pārbaudītu informācijas avotu identificēšanu.

Ja esat verificēts vismaz divos sociālajos tīklos, varat verificēt savu grupu, kanālu vai robotu .

Labāki roboti

Telegram robotprogrammatūras var palīdzēt jums aizpildīt viktorīnas, pieņemt maksājumus un pat aizstāt veselas vietnes. Botu izstrādātāji tagad var iekļaut fotoattēlu vai videoklipu sadaļā “Ko šis robots var darīt?” robotu sadaļu, lai parādītu savas funkcijas.

Boti, kas ir integrēti Pievienojietpielikumu izvēlnē, tagad var darboties arī grupās un kanālos papildus individuālajām tērzēšanas sarunām.

Bot API ir bezmaksas un atvērta platforma, kas pieejama ikvienam. Ja vēlaties izveidot savu robotprogrammatūru, skatiet šo lapu .

Uzlaboti tērzēšanas priekšskatījumi operētājsistēmā Android

Šis atjauninājums nodrošina uzlabotus tērzēšanas priekšskatījumus , kas ir līdzvērtīgi iOS. Tagad varat ritināt tos, lai skatītu visu tērzēšanu , neatzīmējot to kā izlasītu. Ir pievienotas jaunas pogas , kas ļauj atzīmēt tērzēšanu kā lasītu, izslēgt to, piespraust vai dzēst.

Lai priekšskatītu tērzēšanu, vienkārši nospiediet un turiet tās profila attēlu savā tērzēšanas sarakstā.

Automātiska saglabāšana galerijā Android ierīcē

Iespēja automātiski saglabāt multividi galerijā ir atgriezusies ar jaunu sparu: multivides saglabāšanu tagad var iespējot un atspējot atsevišķi tērzēšanai ar lietotājiem, grupām vai kanāliem .

Uzlabota ārējā koplietošana operētājsistēmā iOS

Izmantojot iespēju nosūtīt failus līdz 2 GB ( vai 4 GB ), lietotāji var viegli koplietot lielus multivides vienumus no citām lietotnēm tieši Telegram jebkurā mobilajā platformā. Tas ietaupa gan laiku, gan krātuves vietu, tāpēc jums nav jāsaglabā fails pirms tā nosūtīšanas pakalpojumā Telegram.

Sūtot lielus failus, kas kopīgoti no citas iOS lietotnes, tagad varat skatīties animētu norises joslu , lai uzzinātu, vai jums ir pietiekami daudz laika tējas pagatavošanai vai arī jums vajadzētu palikt pie espresso.

Animētu profila attēlu veidotājs operētājsistēmā macOS

MacOS lietotājiem tagad ir ātrs veids, kā ģenerēt pielāgotu profila attēlu — izvēlieties jebkuru uzlīmi vai animētu emocijzīmi kā fokusu un pievienojiet krāsainu gradienta fonu. Varat to iestatīt savam profilam vai kā grupas vai kanāla fotoattēlu, tādējādi atvieglojot tematiskas ikonas izveidi tērzēšanai, nemeklējot krājuma fotoattēlus.

Lai izveidotu kādu no tiem, atveriet sadaļu Iestatījumi vai tērzēšanas informācijas lapu, noklikšķiniet uz Rediģēt > noklikšķiniet uz Profila attēla > atlasiet Uzlīme vai Emocijzīme.

Ātrāk un spēcīgāk

Šajā atjauninājumā ir iekļauti vairāk nekā 100 labojumi un optimizācijas mobilajām ierīcēm un darbvirsmas lietotnēm — tiek novērstas kļūdas, uzlabots ātrums un paplašinātas nelielas funkcijas. iOS lietotāji ar jaunākajiem iPhone un iPad planšetdatoriem saņem ievērojami vienmērīgākas animācijas (120 kadri sekundē) visā lietotnē. Android lietotāji pamanīs labāku audio un video kvalitāti balss un video ziņojumos, kā arī iespējas iestatīt alternatīvas lietotņu ikonas , uzreiz notīrīt visas jaunākās uzlīmes un tulkot lietotāju bios vai tērzēšanas aprakstus.

Šis atjauninājums tiek ieviests pakāpeniski. Ja jūsu lietotne nepiedāvā atjaunināšanu, lūdzu, uzgaidiet — drīzumā būs pieejama jaunā versija.

 

Paldies

Šodien ir svarīga diena Telegram vēsturē — tā iezīmē ne tikai jaunu pavērsienu, bet arī Telegram ilgtspējīgas monetizācijas sākumu . Mēs uzskatām, ka Telegram attīstība galvenokārt būtu jāvada tās lietotājiem , nevis reklāmdevējiem. Tādā veidā mūsu lietotāji vienmēr būs mūsu galvenā prioritāte .

2022. gada 19. jūnijs
Telegram komanda

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus