Izvēlne Aizvērt

Кā izveidot kanālu Telegram: pamācība sākotnējiem lietotājiem

Telegram ir iespējams sazināties ar kolēģiem un klientiem, automatizēt biznesa procesus un veicināt biznesu. Tam ir dažādi rīki, piemēram, čati, kanāli un boti. Par visu šo mēs esam uzrakstījuši atsevišķu rakstu. Šeit mēs tikai stāstām par to, kā izveidot kanālu Telegram.

Kā izmantot Telegram biznesam. Šajā rakstā mēs pieņemam, ka jums jau ir izdomāta koncepcija: jūs saprotat, par ko rakstīsiet, kas to lasīs, ko jūs gūsit.

Izveidot un noformēt kanālu Vispirms ir jāatver “Telegram” lietotne uz jūsu viedtālruņa vai darbvirsmas datora un jāpāriet uz kanāla izveidi. Dažādās operētājsistēmās kanāla izveides poga būs dažādās vietās.

  1. Atveriet “Telegram” lietotni: Ieiet lietotnē savā viedtālrunī vai datorā.
  2. Dodieties uz kanāla izveidi: Galvenajā ekrānā atrastiet pogu vai sadaļu, lai izveidotu jaunu kanālu. Šī funkcija var atšķirties atkarībā no jūsu ierīces operētājsistēmas.
  3. Izvēlieties kanāla veidu: Jums var tikt piedāvāts izvēlēties kanāla veidu – publisku vai privātu. Publiskie kanāli ir redzami visiem lietotājiem, bet privātie var būt pieejami tikai pēc ielūguma.
  4. Norādiet nosaukumu un aprakstu: Izdomājiet nosaukumu savam kanālam un pievienojiet īsu aprakstu, lai dalībnieki varētu labāk saprast tā mērķi.
  5. Iestatiet privātuma iestatījumus: Ja izveidojat privātu kanālu, norādiet, kas var pievienoties tam. Jūs varat nosūtīt ielūgumus tieši vai sniegt saiti ielūgumam.
  6. Pievienojiet attēlu kanālam (pēc izvēles): Jūs varat uzlabot savu kanāla vizuālo izskatu, augšupielādējot attēlu vai logotipu.
  7. Pabeidziet kanāla izveidi: Pēc visu nepieciešamo datu un iestatījumu aizpildīšanas pabeidziet kanāla izveides procesu.

Tagad jūsu kanāls ir izveidots, un jūs varat sākt publicēt saturu un aicināt dalībniekus.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus