Izvēlne Aizvērt

Telegram ieviesa uzņēmējdarbības funkcijas – iespēju pielāgot sveicienus un automātiskās atbildes un iestatīt darba laiku.

Telegram-Premium

Tiek iekļauti Premium abonementā, kā norādīts iestatījumos.

Jaunais sadaļa “Telegram biznesam” parādījās iOS un Android ierīcēs kopā ar pēdējo atjauninājumu. To var atrast Telegram Premium blokā.

Iestatījumos sveicieniem varat izvēlēties saņēmēju (“Visi personīgie čati, izņemot” vai “Tikai izvēlētie čati”) un noteikt, cikos pēc pēdējās sarunas lietotājs saņems automātisko ziņojumu.

Premium abonentiem ir pieejama arī statusa “Nav pieejams” nosūtīšana, ja viņi nav tiešsaistē. To var nosūtīt vienmēr vai noteiktā laika periodā – gan vienā dienā, gan vairākos, norādot dienu, gadu un stundu. Arī saņēmēju sarakstu var ierobežot.

Straujos atbilžu” sadaļā varat iepriekš sagatavot ziņojumu veidnes un nosūtīt tos lietotājiem pēc norādītas komandas (piemēram, /sales). Veidnēs ir atbalstīti gan multivides faili, gan formatējums.

Darba laiki” var tikt norādīti visām septiņām nedēļas dienām – ar laika loga precizējumu. Ja darbs ir nepārtraukts, tad darba laikus nav nepieciešams precizēt.

Starp citām opcijām: iespēja manuāli ievadīt vai kartē norādīt adresi, kas parādīsies profilā, iestatīt “biznesa statusu” (emoji), pielāgot krāsu atzīmes čatiem un publicēt “foto un video ar precēm vai pakalpojumiem profilā” (Stories).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus