Izvēlne Aizvērt

Nauda par kanālu (Telegram monetizācija)

pavels-durovs

Telegram monetizācija – ir pienācis laiks izveidot savu Telegram kanālu. 

Balvas piešķiršana “Telegram” kanālu īpašniekiem.

Pavels Durovs paziņojis https://t.me/durov/247, ka marta mēnesī “Telegram” kanālu īpašnieki varēs sākt saņemt finansiālu atlīdzību par savu darbu.

Telegram apraides kanāli ikmēneša mērogā ģenerē 1 triljonu skatījumu. Pašlaik tikai 10% no šiem skatījumiem tiek monetizēti, izmantojot reklāmas Telegram – reklāmas rīku, kas izstrādāts, ņemot vērā konfidencialitāti.

Martā Telegram reklāmas platforma oficiāli tiks atvērta visiem reklāmdevējiem gandrīz simt jaunās valstīs. Kanālu īpašnieki šajās valstīs sāks saņemt 50% no jebkura ieņēmuma, ko Telegram gūst, par reklāmas rādīšanu savos kanālos.

Lai nodrošinātu reklāmas maksājumu ātrumu un drošību, mēs ekskluzīvi izmantosim TON blokķēdi. Līdzīgi mūsu pieejai ar Telegram lietotāju vārdiem Fragment, mēs pārdosim reklāmas un dalīsimies ar ieņēmumiem ar kanālu īpašniekiem Toncoin. Tas radīs labvēlīgu ciklu, kurā saturu veidotāji var vai nu izņemt savus Toncoin, vai arī reinvestēt tos savu kanālu veicināšanā un modernizēšanā.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus