Izvēlne Aizvērt

Kāpēc es nevaru nosūtīt privātās ziņas Telegram, parādās sarkana ikona.

Kāpēc es nevaru sūtīt privātās ziņas Telegram

Kas noticis ar manu kontu?

Ja Telegram lietotāji sūdzas par nevēlamiem ziņojumiem no kāda konta, mēs piemērojam tam ierobežojumus.

Mēģinot nosūtīt ziņojumu, jūs redzēsiet kļūdu ar šādu tekstu: “Diemžēl jūs varat sūtīt ziņojumus tikai savstarpējiem kontaktiem” (vai “Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment”).

Un ko, es tagad nevaru sūtīt ziņojumus?

Ne gluži: jūs varat sūtīt ziņojumus tikai savstarpējiem kontaktiem. Tas nozīmē, ka jūsu numuram jābūt sarunu biedra kontaktos, un viņa numuram jābūt jūsu kontaktos.

Kāpēc uz mani varēja sūdzēties?

Cilvēkiem parasti nepatīk, ja viņiem raksta nepazīstamas personas — tāpēc, visticamāk, viņi sūdzēsies par jums.

Lūdzu, rakstiet cilvēkiem tikai tad, ja esat pārliecināti, ka jūsu ziņojums viņiem nebūs pārsteigums.

Par ko uz mani var sūdzēties?

Nav nozīmes, ko tieši jūs esat nosūtījis — saiti, foto, vienkāršu ziņu vai kaut ko citu. Lūdzu, rakstiet tikai tiem, kuriem nav iebildumu saņemt no jums ziņojumus.

Vispārīgi runājot, cilvēkiem visvairāk nepatīk viss, kas saistīts ar tirdzniecību un tiešsaistes reklamēšanu, reklāmu, saitēm, ielūgumiem uz grupām utt. Ja jūs sūtāt kaut ko no tā — jūs tiksiet bloķēts, un visi pārējie būs priecīgi.

Kā uzzināt, kad beigsies Telegram bloķēšana?

Uzrakstiet īpašajam botam @SpamBot un sekojiet viņa norādījumiem.

Ja jūs bloķēja pirmo reizi (un jūs nesūtījāt spamu rūpnieciskos apmēros), jūsu konts tiks bloķēts aptuveni uz 1 nedēļu. Kamēr bloķēšana ir spēkā, jūs varat pārdomāt savu uzvedību. Atkārtoti pārkāpumi izraisīs ilgāku bloķēšanu, līdz pat mūža garumam.

Es tikko reģistrējos Telegram un nevienam nerakstīju, bet konts jau ir bloķēts.

Tas var notikt vai nu tāpēc, ka iepriekšējais numura īpašnieks nodarbojās ar spama izplatīšanu, vai arī tāpēc, ka tas ir virtuālais vai VOIP numurs.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus