Izvēlne Aizvērt

Kā instalēt Telegram?

Kā instalēt Telegram

Telegram popularitāte pastāvīgi pieaug. 2024. gadā ziņu apmaiņas lietotnes mēneša auditorija sasniedza 900 miljonus lietotāju. Katru dienu to skaits palielinās, jo daudzi cilvēki pāriet uz Pavla Durova lietotni, atsakoties no WhatsApp un Viber. Tomēr jaunajiem lietotājiem var būt grūti iegaumēties lietotni. Lai jūs nesaskartos ar grūtībām sākumā, mēs esam nolēmuši jums pastāstīt, kā iestatīt Telegram uz jūsu tālruni. Jums piedāvājam norādījumus no A līdz Z.

Telegram lejupielādēt uz Android var dažādos veidos.

Vienkāršākais ir izmantot lietotņu veikalu, piemēram, Google Play. Ja jūs esat HUAWEI tālruņa īpašnieks bez Google pakalpojumiem, jums jāvēršas pie AppGallery.

Vēl viens variants ir lejupielādēt Telegram uz tālruni caur ziņu apmaiņas oficiālo tīmekļa vietni. Lai to izdarītu, nepieciešams:

  1. Atveriet Telegram vietni.  https://telegram.org
  2. Nospiediet pogu “Lejupielādēt Telegram”.
  3. Gaidiet, kamēr lejupielāde pabeidzas.

Lai instalētu Telegram uz iPhone (iOS), izpildiet šos soļus:

  1. Atveriet App Store uz savu iPhone.
  2. Meklējiet “Telegram” lietotni, izmantojot meklēšanas lodziņu.
  3. Noklikšķiniet uz “Telegram Messenger” rezultāta, lai atvērtu lietotnes lapu.
  4. Nospiediet “Lejupielādēt”, un, ja nepieciešams, ievadiet savu Apple ID paroli vai izmantojiet Touch ID / Face ID, lai apstiprinātu lejupielādi.
  5. Gaidiet, kamēr lejupielāde pabeidzas. Pēc tam varat atvērt Telegram, noklikšķinot uz lietotnes ikonas savās iPhone sākuma ekrānā.

Pēc lejupielādes un instalēšanas varat pieteikties savā kontā vai izveidot jaunu, ja vēl jums nav Telegram konta.

Pabeidzot lejupielādi, nospiediet “Atvērt”, tad  ievadiet savu telefona numuru.

Lietotne jums lūgs nosūtīt ziņu uz norādīto numuru. Apstipriniet to.

Jums tiks nosūtīts SMS apstiprinājuma kods – ievadiet to atbilstošajā laukā. Ja kods ir pareizi ievadīts, pieteikšanās notiks veiksmīgi. Ja kods tiek ievadīts nepareizi, lūdziet koda atkārtotu pieprasīšanu.

Pēc lietotnes instalēšanas pievienojieties piemēram  tirgus grupai https://t.me/tirgus . Lai to izdarītu, zemāk noklikšķiniet uz linku  un tad “Pievienoties”.

 

Ir trīs galvenie veidi, kā iegūt šo ziņu apmaiņas lietotni: apmeklējot Telegram Web vietni, bez maksas lejupielādējot Telegram lietotni uz savu viedtālruni no jebkura veikala vai instalējot pilnvērtīgo Telegram Online uz datora/portatīvā datora. Galvenokārt nav atšķirības, un Telegram izmantošana ir vienlīdz ērta no jebkura veida lietotnes. Vienīgais brīdis – jums ir jāreģistrējas Telegram, lai lietotu tīmekļa versiju, tātad vispirms jums ir jāizveido konts caur viedtālruni, un tikai tad jūs varat izmantot pārlūka versiju. Tieši šeit ir pārlūka versija:

https://web.telegram.org/.

Telegram lūgs veikt ieeju, izmantojot QR kodu, ko jāskenē ar tālruni, pēc tam tas jūs ielaidīs ziņu apmaiņā.

Atrast dator versiju var šeit: https://desktop.telegram.org/.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus