Izvēlne Aizvērt

Kā atbloķēt Telegram kanālu (grupu, čatu) ar bloķētu saturu

Kā atbloķēt Telegram bloķētu saturu

Apple politika aizliedz publicēt App Store lietotnes, kas satur pieaugušo saturu, tāpēc izstrādātāji bloķē šādus materiālus savos servisos. Telegram nav izņēmums.

Taču ne visi zina, ka dažās ziņapmaiņas lietotņu versijās ir iebūvēta funkcija delikātu materiālu bloķēšanas atspējošanai. Tas attiecas uz Telegram macOS, Telegram Desktop (Windows, Linux, macOS), kā arī oficiālo tīmekļa versiju.

 

https://web.telegram.org/

 

Svarīgi! Šī funkcija ir pieejama tikai Telegram klientiem, kas lejupielādēti tieši no augstāk esošajām saitēm vai no oficiālās tīmekļa vietnes, nevis no App Store vai Microsoft Store lietotņu veikaliem.

Pēc atbilstošās lietotnes versijas uzstādīšanas vai pārejas uz tīmekļa versiju ir nepieciešams:

1. Pāriet uz sadaļu “Iestatījumi” (Settings).
2. Pāršķirstīt uz leju (tīmekļa versijā) vai doties uz sadaļu “Privacy and Security” (vietējās lietotnes) un aktivizēt funkciju “Izslēgt ierobežojumus” (Show Sensitive Content).
3. Pārstartēt lietotni.

Iestatījumi tiek sinhronizēti ar visām pieslēgtajām ierīcēm, tostarp ar iOS ierīcēm. Iepriekš bloķētie publiskie kanāli kļūst atkal pieejami, vienīgais izņēmums ir tas, ka netiek ielādēts čata avatārs.

Izskatās, ka pat pēc šīs iestatījuma aktivizēšanas kanāli ar pieaugušo saturu nebūs pieejami caur meklēšanu. Atvērsies tikai tās lapas, uz kurām jau ir abonements vai pēc tiešas saites noklikšķināšanas.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Akceptēt visus sīkfailus